ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

پاد

Paad

واحد کسب و کار پاد به عنوان یکی از چهار واحد استراتژیک شرکت پردیس مفتخر است که با در اختیار داشتن سرمایه انسانی متخصص طی سال های اخیر پروژه های مختلفی را در حوزه های شبکه، امنیت و مرکزداده در سازمان های بزرگ دولتی و خصوصی به انجام رسانیده است. چشم انداز، ماموریت، خدمات و محصولات پاد به شرح ذیل می باشد.

 

 چشم انداز 1400 

  • ما می خواهیم استفاده از خدمات ما حس خوب راحتی و امنیت را برای مشتریان به ارمغان آورد و بالاترین سطح رضایت مندی مشتریان را در بین شرکت های IT کشور داشته باشیم. 
  • ما می خواهیم در جایگاه یکی از 3 شرکت برتر کشور در زمینه ارایه خدمات شبکه های کامپیوتری، امنیت اطلاعات و ارتباطات و مراکز داده، مشغول به فعالیت باشیم.

ماموریت 

  • به خدمت گرفتن فناوری های نوین در خصوص ارایه راهکارهای جامع در زمینه شبکه های کامپیوتری، امنیت اطلاعات و ارتباطات، مراکز داده و اینترنت اشیاء جهت تسهیل فرآیند ها و بکارگیری بهتر دارایی های سازمان، برطرف سازی چالش های کسب و کار و افزایش رفاه شهروندان

 

شرح خدمات و محصولات

شبکه  

 امنیت

 

 مرکز داده

 

 توسعه نرم افزار