ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1398/09/19

خبرها » سامانه مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو معرفی شد


 

نشست «معرفی سامانه مدیریت مجوزها و گزارشات پیش‌فروش خودرو» با هدف معرفی امکانات سامانه مدیریت مجوزها و آموزش نحوه عملکرد این سامانه برای خودروسازان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی مرکز توسعه تجارت الکترونیکی، بهنام امیری، سرپرست معاونت تسهیل تجاری و توسعه کاربردها در ابتدا به ارائه توضیح‌هایی درباره فعالیت‌های انجام شده برای راه‌اندازی سامانه و ابعاد مختلف آن پرداخت و اعلام کرد که هم‌اکنون سامانه آماده بهره‌برداری است.

 

در ادامه عسکری، مدیر پروژه سامانه «مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو» تاریخچه ایجاد سامانه و امکانات و اقدامات مورد انجام خودرو‌سازها را مطرح کرد که از جمله آنها می‌توان به توضیح فرآیندهای طراحی شده در سامانه برای درخواست و اخذ مجوز پیش فروش، نحوه ارسال اطلاعات پیش فروش‌های انجام شده و همچنین ثبت اطلاعات آماری عملکرد تولید و پیش فروش اشاره کرد.

 

به گفته عسکری از مزایای استفاده از سامانه «مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو»، می‌توان تسهیل و تسریع در درخواست سیستمی مجوز پیش فروش خودرو به انضمام مستندهای مرتبط، دریافت سیستمی مجوزهای پیش‌فروش خودرو، ارائه آمار پیش‌فروش‌های انجام‌شده و امکان گزارش‌گیری‌های متنوع نام برد.

 

در این جلسه همچنین مهم‌ترین اهداف راه‌اندازی سامانه را نام بردند که شامل امکان درخواست و صدور سیستمی مجوز پیش‌فروش، امکان دریافت گزارش‌های سیستمی متنوع، تسهیل در فرآیندها و کاهش زمان در اخذ مجوز، امکان ارسال اطلاعات پیش‌فروش‌های انجام شده بصورت سیستمی (وب سرویس) است.

 

در ادامه این نشست همچنین کارشناسان سامانه جامع تجارت توضیحاتی پیرامون نحوه ثبت‌نام و اخذ شناسه کالا در سامانه جامع تجارت به عنوان گام نخست برای ورود و بهره‌برداری از سامانه «مدیریت مجوزها و گزارشات پیش فروش خودرو» به نمایندگان خودروسازها ارائه کردند.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید