ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1398/08/25

خبرها » تصویب تشکیل کارگروه سیاست گذاری رویداد ملی زمینه سازی دولت الکترونیک


مجری پروژه بررسی و تدوین برنامه های توسعه دولت الکترونیک با تاکید بر ساختار مشارکت بخش دولتی و غیردولتی PPP، از تصویب تشکیل کارگروه سیاست گذاری رویداد ملی زمینه سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه های دولت الکترونیکی خبر داد.

دومین جلسه شورای سیاست­گذاری رویداد ملی زمینه سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه های دولت الکترونیکی صبح امروز (۲۵ آبان) در محل پژوهشگاه ICT برگزار شد.

 

نیلوفر مرادحاصل مجری پروژه بررسی و تدوین برنامه ها و اقدامات توسعه دولت الکترونیک ضمن اشاره به این جلسه، بر ساختار مشارکت بخش دولتی و غیردولتی  PPP تاکید کرد و گفت: رویداد ملی زمینه سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه های دولت الکترونیکی، ۲۳ دی امسال با همکاری مشترک پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات و سازمان فناوری اطلاعات برگزار می شود.

 

وی افزود: چشم انداز اصلی این رویداد، تسهیل فرآیند اجرایی قراردادهای مشارکت عمومی-خصوصی برای اجرای پروژه های دولت الکترونیک است.

 

عضو هیات علمی پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات خاطرنشان کرد: بر این اساس به منظور ارائه دستاوردهای پروژه مذکور، رویداد ملی با هدف فرهنگ­سازی جهت تعامل و مشارکت بخش دولتی و غیردولتی، برگزار خواهد شد.

 

به گفته مرادحاصل، این رویداد می­تواند با ایجاد آشنایی بیشتر و بهتر بخش خصوصی با ظرفیت­های موجود در جهت مشارکت عمومی-خصوصی در حوزه توسعه دولت الکترونیکی، به توسعه دولت الکترونیک یاری رساند.

 

در پایان جلسه امروز قرار بر این شد تا با تشکیل کارگروهی با حضور اعضای اصلی، یک جمع بندی دقیق در سیاست گذاری رویداد ملی زمینه سازی مشارکت بخش غیردولتی در پروژه های دولت الکترونیکی حاصل شود.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید