ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1398/08/25

خبرها » آغاز ثبت‌نام در سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند»


 

 

ثبت‌نام در سومین همایش و نمایشگاه «تهران هوشمند» که در روزهای ۱۸ و ۱۹ آذر ماه در برج میلاد تهران برگزار می‌شود، از امروز آغاز شده و علاقه‌مندان برای شرکت در این رویداد، امکان بهره‌مندی از تخفیف‌های ویژه‌ای‌ دارند.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران، دبیر همایش اعلام کرد: ثبت‌نام برای شرکت در همه بخش‌های نمایشگاه و همایش از امروز تا پنجم آذرماه مشمول تخفیف است. علاقه‌مندان برای ثبت نام در این رویداد می‌توانند به نشانی smart.tehran.ir مراجعه کنند.

 

امیر بیات‌ترک افزود: سخنرانی شهردار تهران، وزیران و مدیران ارشد دولت و چهره‌های شاخص بین‌المللی، نشست‌های تخصصی داخلی و خارجی با حضور خبرگان و بازیگران شهر هوشمند از داخل کشور و نیز شهرهای پیشرفته اروپا و آسیا در این زمینه، کارگاه‌های ارائه محصول و معرفی خدمات با مشارکت حداکثری شرکت‌های تخصصی و استارتاپ‌های برتر در زمینه مدیریت شهری، همچنین برپایی نمایشگاه بزرگ جانبی در فضایی با وسعت بیش از ۱۵۰۰ متر با حضور شرکت‌های بزرگ تخصصی و سازمان‌هایی که در موضوعات مرتبط با شهر هوشمند خدمات و محصولی برای عرضه دارند، از جمله رویدادهای دو روز برپایی این همایش است.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید