ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1398/07/20

خبرها » بانک ملی پروژه مدیریت محتوا را اجرا خواهد کرد


اجرای پروژه مدیریت محتوا در دستور کار بانک ملی ایران قرار گرفت.

 با اجرایی شدن این پروژه از سوی بانک ملی کلیه اسناد بانک ملی الکترونیکی  و دسترسی به این اسناد ساده‌تر از گذشته خواهد شد.

 

پلتفرم مدیریت محتوا از جمله پروژه‌های زیرساختی بانک ملی و به عنوان یکی از زیرساخت‌های ایجاد بانکداری دیجتیال به‌شمار می‌آید. پلتفرم مدیریت محتوا یا (CSP‌   (content services platform جزو پروژه‌های بلند مدت بانک ملی به حساب خواهد آمد؛ چرا که با توجه به تعداد اسناد موجود در بانک ملی پیاده‌سازی این پلتفرم در زیرساخت بانک ملی کار چندان ساده‌ای نخواهد بود.

 

طبق برآوردهای صورت گرفته در یکی از فازهای اجرای این طرح با عنوان فاز مهندسی مستندات تمامی اسناد بانک ملی شناسایی، طبقه‌بندی و برچسب‌گذاری می‌‌شود و در نهایت امکان مدیریت و دسترسی به اسناد بانک ملی از طریق سیستمی فراهم خواهد شد.

 

هم‌اکنون فاز مطالعاتی و مهندسی مستندات این پروژه به اتمام رسیده است و تعریف کلی از چگونگی اجرای این طرح صورت گرفته و به مرحله اجرای پایلوت رسیده است.

 

هم‌اکنون سداد به عنوان بازوی اجرایی این طرح برای بانک ملی در حال فراهم کردن مقدمات اجرای پایلوت این طرح در شعب بانک ملی است. هنوز زمان اجرایی این پروژه به صورت کامل مشخص نیست چرا که طول اجرای پروژه به صورت کامل به میزان منابع اختصاص یافته به این طرح وابسته است.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید