ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1398/03/28

خبرها » بیت کوین در آستانه ۱۰ هزار دلار


هفته گذشته بیت‌کوین حامل خبرهای خوبی برای سرمایه‌گذاران بود. جهش‌های خشمگین بازار بیت کوین و دورخیز این ارز برای رسیدن به میزان ۱۰ هزار دلار تصویر مثبتی از آن ترسیم کرده است.

 

به گزارش یوز بیت کوین،  بیت کوین به ارزش ۹ هزار و ۳۹۰ دلار رسید که نسبت به روز یکشنبه روند اصلاحی داشته است. یک روند افزایشی نیز در نمودار مشاهده شد که از مقدار هشت هزار و ۷۸۰ دلار حمایت کرد. همینطور دو قله ایجاد شده است که هر دو به میزان ۹ هزار و ۹ هزار و ۳۰۰ دلار بوده‌اند.

 

در چند روز گذشته بیت کوین روند بالاتر از هشت هزار و ۸۰۰ دلار داشته است که پرتنش‌ترین روزهای خود را شامل ۹ هزار و ۹ هزار و ۲۰۰ دلار نسبت به گذشته داشته است. همینطور شاهد روند حمایتی ۹ هزار و ۳۹۲ دلار نیز بوده است.

 

پس از معامله در حیطه ۹ هزار و ۳۹۲ دلار شاهد یک روند اصلاحی کاهشی در حوالی ۹ هزار تا ۹ هزار و ۱۰۰ دلار بودیم که به میزان ۲۳ درصد از قله قبلی خود به میزان هشت هزار و ۸۳۰ دلار فاصله داشته است.

 

از طرف دیگر شاهد حمایت‌های زیادی در حوالی ۹ هزار و ۱۰۰ دلار و ۹ هزار و ۵۰ دلار بودیم. حمایت اصلی در حوزه ۹ هزار و ۴۰ دلار است. در صورت کاهش بیش از حد انتظار شاهد خط مقاومت دیگری در زمینه خرید این ارز خواهیم بود.

 

 

با نگاه به نمودار این برداشت می‌شود که بیت کوین مقدار ۹ هزار و  ۱۰۰ دلار را باز یافته است و هم اکنون بیشتر از ۹ هزار و ۱۵۰ دلار معامله می‌شود. به نظر می‌رسد که هدف این هفته رسیدن به مرز ۱۰ هزار دلار است.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید