ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1398/02/25

خبرها » فراکسیون زیست‌بوم نوآوری و فناوری در مجلس راه‌اندازی می‌شود


فراکسیون حمایت از توسعه زیست‌بوم نوآوری و فناوری در مجلس شورای اسلامی به زودی راه‌اندازی و هفته آینده انتخابات اعضای آن برگزار می‌شود.

 

فاطمه حسینی، نماینده عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اعلام این خبر درمورد ضرورت راه اندازی چنین فراکسیونی در مجلس گفت: «افراد فعال در حوزه نوآوری و فناوری‌های نوین مانند شرکت‌های دانش بنیان و کسب و کارهای نوپا نیازهایی دارند که باید مورد توجه مسئولین و همچنین مورد حمایت آنان قرار گیرد.»

 

او دلیل تشکیل چنین فراکسیونی را مراجعه زیاد کسب و کارهای نوپا به مجلس برای رفع مشکلاتشان عنوان کرد.  

او ادامه داد: « زیست بوم نوآوری و فناوری تاحدودی در کشور شکل گرفته است اما باید به آن توجه بیشتری شود و از سویی به رسمیت شناخته شود. حال در این فراکسیون ما می‌خواهیم دیدگاه‌ها و نظرات بازیگران این حوزه را بشنویم و با همکاری آن‌ها تلاش کنیم تا کاستی و نیازهای افراد را برطرف کنیم.»

حسینی در مورد اینکه چه زمانی این فراکسیون تشکیل می شود، گفت: «این انتخابات قرار بود هفته گذشته برگزار شود اما حال برگزاری آن موکول به هفته آینده شده است و هر نماینده‌ای که علاقمند به فعالیت در این حوزه باشد می‌تواند در این انتخابات شرکت کند و در نهایت عضو فراکسیون زیست‌بوم نوآوری و فناوری شود.»

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید