ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1396/12/16

خبرها » ۹۳ درصد مدیران IT سازمان‌ها به دنبال توسعه‌ی اپلیکیشن هستند


همکاران سیستم- اگر می‌خواهید دریابید که مدیران IT در سازمان‌ها چگونه به فرآیند توسعه اپلیکیشن‌ها نگاه می‌کنند، با خواندن این مطلب متوجه خواهید شد. به تازگی یک نظرسنجی جامع روی این افراد انجام شد و کارشناسان در پایان دریافتند که توسعه اپلیکیشن یکی از مهم‌ترین اتفاقات برای مدیران فن‌آوری محسوب می‌شود و یکپارچگی این ابزارها در یک محیط پیچیده سازمانی به یکی از مشکلات اصلی برای آن‌ها تبدیل شده است.

به گزارش وب‌سایت Zdnet؛ این طور که مطالعه جدید نشان داد، ۹۳ درصد تمام مدیران IT در سازمان‌ها بر این مسئله تاکید کردند که فرآیند توسعه اپلیکیشن‌ها می‌تواند کارایی بیشتری برای آن‌ها به همراه داشته باشد.

 

در این بررسی که مرکز MuleSoft آن را به انجام رساند ۶۵۰ مدیر ارشد IT حضور داشتند و در پایان مشخص شد که فرآیند توسعه اپلیکیشن‌ها همواره یک اتفاق ساده محسوب نمی‌شود. به عنوان مثال ۸۳ درصد مدیران IT اعلام کردند که در جریان توسعه محصولات و خدمات جدید، سازمان آن‌ها از منبع نرم‌افزاری قبلی مجدد استفاده نمی‌کند. در این میان تنها یک‌سوم مدیران توضیح دادن که منابع نرم‌افزاری داخلی سازمان آنها به طور کامل در اختیار توسعه‌دهندگان قرار می‌گیرد.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید