ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

  • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
  • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
  • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

1396/12/16

خبرها » کمک مایکروسافت به اینتل برای حل مشکل Spectre


همکاران سیستم- شرکت مایکروسافت اعلام کرد به انتشار گسترده به‌روزرسانی اینتل در سراسر جهان کمک می‌کند تا با مقابله‌ بهتر در مقابل آسیب‌پذیری Spectre، بتواند از سیستم‌های مبتنی بر ویندوز ۱۰ بهتر محافظت کند.

به گزارش وب‌سایت Zdnet؛ در حالی که مایکروسافت این امر را به شرکت‌های همکار واگذار کرده بود تا با ارایه وصله‌های امنیتی برای رایانه‌های شخصی خود از کاربران محافظت کنند، این شرکت سرانجام اعلام کرد که در نظر دارد لیست به‌روزرسانی‌های اینتل مخصوص Spectre را در سیستم به‌روزرسانی Update Catalog خود منتشر کند.

 

 

«جان کِیبل» یکی از مدیران ارشد مایکروسافت با انتشار یک مطلب در وبلاگ خود گفت: «مایکروسافت به صورت گسترده با همکاران خود در این صنعت همکاری می‌کند تا بتواند آسیب‌پذیری‌های سخت افزاری در مقابل Spectre و Meltdown را برطرف کند. اولویت اصلی ما کاملا واضح است: کمک به شرکت‌ها برای محافظت و افزایش امنیت کاربران، دستگاه‌ها و اطلاعات».

در حالی که به‌روزرسانی میکروکدهای اینتل برای پردازنده‌های Kaby Lake و Coffee Lake منتشر شده است و این شرکت همچنین پردازنده‌های Broadwell و Haswell خود را به‌روز کرده است، مایکروسافت فقط برای رفع مشکل در سیستم‌های مبتنی بر پردازنده Skylake دست به کار شده است.

منبع: www.ictna.ir باز شدن در پنجره جدید