ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

 • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
 • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
 • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

 • ۸۰ نقص امنیتی در محصولات مایکروسافت رفع شد

  1398/06/20

    شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی‌های امنیتی مربوط به ماه سپتامبر را منتشر کرده است. در وصله‌های ارائه شده ۸۰ نقص امنیتی رفع شده‌اند.    به نقل از مرکز افتای ریاست جمهوری، شرکت مایکروسافت به‌روزرسانی‌های امنیتی مربوط به ماه سپتامبر را منتشر کرده است. در وصله‌های ارائه شده ۸۰ نقص امنیتی رفع شده‌اند که دو مورد آن‌ها آسیب‌پذیری روز صفر هستند.


 • همکاری سازمان فضایی ایران با ادارات کل ارتباطات و فناوری اطلاعات در راستایارتقاء پایداری شبکه ارتباطی استان ها

  1398/06/20

    در سفر استانی دکتر براری، معاون وزیر و رئیس سازمان فضایی ایران به استان لرستان، صبح امروز (چهارشنبه ۲۰ شهریور ۹۸) جلسه شورای مدیران اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان با حضور دکتر براری تشکیل شد. در این جلسه رئیس سازمان فضایی ایران ضمن تشکر از مدیران استانی برای تلاش در جهت پایدار نگاه داشتن شبکه ارتباطی استان پس از وقوع سیل در فروردین ماه امسال، از اقدامات و فعالیت‌های صورت گرفته در این راستا تقدیر کرد.


 • محک قول‌وقرار سکاندار سیدخندان

  1398/06/20

   بررسی وعده‌های وزیر ارتباطات در دو سال اخیر نشان می‌دهد که او حداقل ۱۲ وعده کلیدی داده که ۳ وعده از آنها تحقق‌یافته است. پیگیری سرنوشت باقی وعده‌ها حاکی از تحقق‌ نیافتن ۴ وعده است. علاوه بر این، برخی از وعده‌های آذری‌جهرمی هنوز در حال پیگیری است و دسته‌ای از وعده‌ها نیز به دلیل نبود اطلاعات کافی، وضعیت نامشخص دارند.


 • تشخیص فرونشست زمین با تصاویر ماهواره‌ای/ نقاط بحرانی تهران کجاست

  1398/06/20

    سازمان فضایی ایران با استفاده از نقش فناوری فضایی سنجش از دور در تشخیص فرونشست زمین، نقاط بحرانی به دست آمده از طریق تصاویر ماهواره ای در تهران را اعلام کرد.    به نقل از سازمان فضایی ایران، مصطفی اسماعیلی کارشناس ارشد اداره مهندسی سیستم های سنجش ازدور سازمان فضایی ایران کاربرد فناوری سنجش از دور در پایش پدیده فرونشست زمین را توضیح داد.


 • تشکیل گروه مطالعاتی برای شهر هوشمند و اینترنت اشیا

  1398/06/20

    گروه مطالعاتی ۲۰ با هدف بررسی و تحقیق پیرامون شهر هوشمند و اینترنت اشیا در مرکز تحقیقات مخابرات ایران تشکیل شد.   به نقل از پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاونت آموزش مرکز تحقیقات مخابرات ایران با تشکیل گروه مطالعاتی ۲۰، تصمیم به بررسی و تحقیق پیرامون شهر هوشمند و اینترنت اشیا گرفته است و فعالیت‌هایی در حوزه استانداردهای این گروه مطالعاتی آغاز کرده است.


 • دوربین 83 مگاپیکسلی «کنون» سال آینده از راه می‌رسد

  1398/06/20

  «کنون» قصد دارد یک دوربین قدرتمند با دقت 83 مگاپیکسل را روانه بازار کند، پیش بینی می شود این دوربین در اوایل سال 2020 میلادی به بازار بیابد.      به نقل از تک رادار، «کنون» قصد دارد یک دوربین قدرتمند با دقت 83 مگاپیکسل را روانه بازار کند، پیش بینی می شود دوربین دقیق کنون با حسگر 83 مگاپیکسلی که یک سال دیگر به بازار می آید، ابعاد بزرگی داشته باشد و بدیهی است که قیمت چنین دوربینی نیز بالا باشد.


 • تصاحب نصف بازار جهان توسط خودروهای برقی تا ۱۳ سال آینده

  1398/06/20

  یک شرکت مشاوره ای پیش بینی کرد فروش خودروهای برقی در جهان تا ۱۳ سال آینده به ۵۰ درصد از کل فروش خودروهای جدید در جهان برسد و تا سال ۲۰۵۰، ۷۳ درصد مسافران در جهان با خودروهای الکتریکی سفر می‌کنند.     به نقل از رویترز، شرکت مشاوره انرژی دی ان وی در جدیدترین پیش بینی خود اعلام کرد تقاضای جهانی نفت طی سه سال آینده افزایش می یابد و پس از آن تا حدود سال 2030 ثابت است و سپس به شدت کاهش می یابد .


 • راننده های اوبر و لیفت، تبدیل به کارمند می شوند

  1398/06/20

    راننده‌های اوبر و لیفت، یک قدم دیگر به تبدیل شدن به کارمندان رسمی آمریکایی، نزدیک‌تر شدند. حالا تنها کافیست که دولت کالیفرنیا تصمیم بگیرد که آیا این راننده‌ها می‌توانند به کارمندان یک شرکت تبدیل شده و از مزایای یک کارمند بهره ببرند یا خیر.   اعضای مجلس سنای کالیفرنیا روز سه شنبه تصویب کردند که راننده‌ها نیز می‌توانند کارمندان شرکت محسوب شوند و دیگر تحت عنوان «پیمانکاران مستقل» فعالیت نکنند.


 • رویداد گردشگری خلاق با موضوع پارک‌های فضایی برگزار می‌شود

  1398/06/20

    رویداد گردشگری خلاق با موضوع پارک‌های فضایی توسط پژوهشگاه فضایی ایران و با همکاری سازمان فضایی ایران و دانشگاه صنعتی شریف، برگزار می شود.    به نقل از پژوهشگاه فضایی ایران، همزمان با  هفته جهانی فضا، رویداد تخصصی «صنایع خلاق و فرهنگی در حوزه پارک‌های موضوعی فضاپایه» ۱۶ و ۱۷ مهرماه با همکاری سازمان فضایی ایران و دانشگاه صنعتی شریف در محل این پژوهشگاه برگزار می شود.


 • انتقاد مجدد خزانه‌داری آمریکا از ارز دیجیتالی فیس بوک

  1398/06/20

    معاون وزیر خزانه‌داری آمریکا گفت که لیبرا هنوز راه زیادی تا مطابقت با استانداردهای این وزارتخانه دارد.    به نقل از رویترز، سیگال ماندکلر- معاون وزیر خزانه داری آمریکا در امور مقابله با تامین مالی تروریسم و اطلاعات مالی - گفت که ارز دیجیتالی فیس‌بوک موسوم به لیبرا برای اخذ مجوز فعالیت از این وزارتخانه باید در بالاترین سطح ممکن با استانداردهای مقابله با پولشویی و تامین مالی تروریسم هماهنگ باشد.


Last Next 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Previous First 
ماه: سال: