ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

 • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
 • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
 • ادامه ...

هوشمندی کسب و کار آوید

Avid

در عصر اطلاعات، سلطنت بی چون و چرای داده‌ها و ارزش آنها در موفقیت کسب و کار، قابل انکار نیست. در چنین دوره‌ای، برای اتخاذ تصمیماتی ژرف، به هنگام و اثر بخش، باید از دریچه‌ای متفاوت به دنیای کسب و کار نگاه کنیم تا با کمترین هزینه و بدون نیاز به آزمون و خطا به نتایج بهینه دست پیدا نماییم.

شرکت پردیس، به عنوان یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات، با بررسی فضای کسب و کار ایران و مقایسه آن با کسب و کارهای موفق جهان، جای پای خالی هوشمندی را در فضای کسب و کار کشور احساس نمود. این موضوع انگیزه‌ای شد تا دپارتمان هوشمندی کسب و کار آوید، با هدف حل مشکلات و توانمندسازی پایدار سازمان‌ها در این شرکت تاسیس شود. بهره‌مندی از متخصصین مجرب در حوزه مدیریت، تحلیل کسب و کار و فناوری اطلاعات، در کنار شرکای قدرتمند تجاری و نیز سابقه درخشان شرکت پردیس در ارایه خدمات به نهادهای مهم دولتی از جمله وزارتخانه‌ها و شرکت‌های مطرح خصوصی، آوید را در اجرای این رسالت یاری می‌کند.

خدمات اصلی آوید برای رشد و تعالی سازمان‌ها و کمک به پایداری آنها در فضای رقابت، شامل موارد زیر می باشد:

کسب و کار هوشمند

 • هوش کسب و کار     
 • هوش مکانی

کسب و کار الکترونیک

 • دولت الکترونیک

چشم انداز هوشمندی کسب و کار آوید: 

آوید به عنوان یکی از سه شرکت پیشرو در زمینه ارائه راهکارهای هوشمندی کسب و کار در سطح کشور، تجربه مشتریان از هوش کسب و کار را تغییر خواهد داد.

ماموریت هوشمندی کسب و کار آوید: 

رسالت ما قدرت بخشیدن به مشتریانمان و قرار دادن کسب و کار ایشان در مسیر چشم انداز سازمانی با ارائه راهکارهای هوشمند مبتنی بر فناوری اطلاعات و تحلیل های استراتژیک می باشد. ما تلاش می کنیم مشتریانمان را جهت شناخت بهتر حقایق و پاسخگویی به پیچیده ترین سوالات حال و آینده کسب و کار ایشان با ایجاد تفکر تحلیلی و استفاده از  داده های واقعی درون و برون سازمانی یاری نماییم.

 

خدمات آوید

هوش کسب و کار  (Business Intelligence)

با وجود انبوهی از داده‌ها و اطلاعات پراکنده و غیرمسنجم، تصمیم‌گیری درست، به هنگام و اثر بخش  که سازمان شما را در مسیر رشد و سودآوری قرار دهد و شما را برای پایداری در فضای رقابت یاری رساند، کار چندان ساده‌ای نیست. چرا که چنین تصمیماتی،‌ نیازمند شناسایی نقاط قوت و ضعف، فرصتها و تهدیدهای سازمان و  استفاده تخصصی از داده‌های خام و پراکنده ی شما جهت تعیین استراتژی درست می باشد.

 رسالت اصلی هوش کسب و کار (BI) ،  ایجاد چنین بینش عمیقی از فضای کسب و کار و قرار دادن ابزار لازم برای تصمیم ‌گیری درست و به موقع در دست سازمان شماست. آوید با بهره‌مندی از تیم دانش بنیان مدیریت، فناوری اطلاعات و تحلیل‌‌ داده‌ها، شما را برای دستیابی به این دستاورد، همراهی می‌کند.

مراحل طی شده در فرآیند هوشمندسازی کسب و کار به شرح زیر است:

 • شناسایی نقاط قوت و ضعف، تهدیدها و فرصتهای پیش روی کسب و کار شما
  • جمع آوری داده های مهم و پراکنده از بانکهای اطلاعاتی خارج و داخل سازمان شما
  • داده کاوی و کشف اطلاعات مهم و پنهان در کسب و کار شما
  • تحلیل و بررسی این اطلاعات و استخراج شاخصهای مهم مدیریتی از آن شامل تعیین KPI و KRI و KSI
  • دسته بندی و تبدیل اطلاعات پراکنده و غیر منسجم به یک منبع اطلاعاتی منسجم و قابل بهره برداری و

      ذخیره آن ها در یک انبار داده

 • تحلیل تاثیر شاخص‌های گوناگون بر یکدیگر و تبدیل آن‌ها به سناریوها و مدل‌های کسب و کار
 • ارایه داشبوردهای مدیریتی در قالب‌های گرافیکی، همچون نمودارها و گزارشات

 

پروژ‌ه‌های هوش کسب و کار، نه تنها شما را قادر می‌سازد تا کسب و کارتان را به آسانی و در یک نگاه رصد کنید  بلکه با ارایه پیش بینی‌های دقیق‌تر از وضعیت آینده، شما را برای ایجاد کسب و کاری قدرتمندتر و پایدارتر یاری می رساند.

 

هوش مکانی (Location  Intelligence)  

هوش مکانی (LI) موضوعی فراتر از تحلیل ساده اطلاعات جغرافیایی یا مکانی است. هوش مکانی، تحلیل‌ها و اطلاعات گسترده‌‌ کسب و کار را با پارامترهای مکانی ترکیب کرده و بُعد جغرافیایی را به تحلیل‌های کسب و کار می‌افزاید.

اصلی‌ترین مخاطبین سرویس‌های هوش مکانی، بانک‌ها، شرکت‌های زنجیره‌ای، شرکت‌های پخش، بیمه‌ها و هر کسب و کاری است که هوش مکانی در تصمیمات کسب و کار آن ها موثر خواهد بود.

آوید با دسترسی به بانک‌های اطلاعاتی ارزشمند و مهم همچون اطلاعات صنایع و اصناف گوناگون، جمعیت و وضعیت اقتصادی هر منطقه، وضعیت ترافیک و حمل و نقل و موارد دیگر در مناطق مختلف و همچنین بهره‌مندی از تیم متخصص برای تحلیل و بررسی پارامترهای مکانی، کسب و کار شما را برای اتخاذ راهبردهای هوشمندانه‌تر یاری می‌کند.

 

دولت الکترونیک (E-Government)  

یکی از اقدامات مهم دولت، ایجاد بستری امن و قابل دسترس همگان، برای ارایه خدمات دولتی به شهروندان و صاحبان کسب و کار  به صورت شبانه‌روزی و در هفت روز هفته مي‌باشد. 

الکترونیکی نمودن فرایندهای دولتی، نه تنها سبب تسریع و بهبود خدمات دولتی و کاهش هزینه‌های دولت می گردد، بلکه با کاهش زمان صرف شده جهت انجام امور اداری، افزایش رفاه و رضایت عمومی شهروندان را نیز به همراه خواهد داشت.

مراحل هوشمندسازی و الکترونیکی کردن خدمات دولتی به شرح زیر است:

 

 • بررسی اولویت‌های سازمان و برگزاری جلسه مشترک با مدیران ارشد آن
 • بررسی دقیق و تحلیل تخصصی فرآیندهای فعلی سازمان
 • ارسال طرح‌های پیشنهادی برای بهبود فرآیندهای فعلی
 • روند توسعه و برنامه نویسی نرم افزار توسط تیم برنامه نویسی آوید
 • ارایه نسخه اولیه و طی کردن مراحل تست برنامه
 • ارایه آموز‌ش‌های لازم به مدیران و عوامل مرتبط با فرآیند در سازمان
 • پشتیبانی از سیستم با بهره‌مندی از تیم متخصص پشتیبانی با سابقه

پانزده سال تجربه پردیس در زمینه ارائه خدمات فناوری به نهادهای دولتی مهم و شناخت از نیازمندی های ایشان، در کنار بهره‌مندی از تیم تحلیل فرایند و برنامه نویسی قدرتمند، سبب شد تا آوید، ارایه چنین خدماتی را به عنوان یکی از اولویت‌های خود در زمینه ارائه راهکارهای هوشمند بداند.  این دپارتمان وظیفه اجرای صفر تا صد الکترونیکی نمودن خدمات دولتی را در چند لایه G2C (Government to Citizen) ، G2C (Government to Customer) ، G2B (Government to Business) ، G2G (Government to Government) ، G2E (Government to Employee) به عهده می‌گیرد.