ورود کاربران

رمز خود را فراموش کرده‌ام

هنوز ثبت نام نکرده‌ام

ایمیل:
نام:
نام خانوادگی:
لطفا عبارت امنیتی زیر را بازنویسی کنید:

دوست عزيز، برای شركت در مسابقه نیاز به ثبت نام شما در سایت می‌باشد. به افرادی كه در 5 مسابقه جواب صحیح داده‌اند،‌ به قيد قرعه جوایزی اهدا خواهد شد.

همچنین در صورتی كه شرایط عضویت پرديس را داشته باشيد می‌توانيد از مزايای زیر استفاده كنید.

 • از تخفیف ویژه ١٠٪ جهت خرید کارت‌های اینترنت و تلفن بین‌المللی برخوردار شوید
 • از عضویت رایگان خبرنامه‌های الکترونیک و نشریات پردیس برخوردار شوید.
 • ادامه ...

خبرهای حوزه فن‌آوری اطلاعات و ارتباطات

 • جهرمی: دولت آمریکا معتاد به تحریم است

  1397/09/14

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در همایش بین المللی «نوآوری کاسپین» در باکو، گفت: امروز با دولتی روبرو هستیم که معتاد به تحریم است، رفتاری که امنیت جهانی را تهدید می‌کند و برای مدیریت این تهدید باید منطقه‌ای قوی‌تر بسازیم که توافق چهارجانبه روز گذشته بخشی ازنشانه های ایجاد منطقه قوی تر بود.


 • دبیر جشنواره کودکآنلاین: اپراتورها بجای خام فروشی به تولید محتوا رو بیاورند

  1397/09/14

  دبیر جشنواره کودکآنلاین با اشاره به اینکه استقبال خوبی از جشنواره کودکآنلاین صورت گرفته است گفت: 27 آذرماه آخرین مهلت ثبت نام در این جشنواره است. به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، سید جمال هادیان دبیر جشنواره کودآنلاین در جلسه شورای سیاستگذاری این جشنواره اظهار کرد: دبیرخانه جشنواره کودکآنلاین خارج از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با همراهی همراه اول تجهیز شده و آغاز به کار کرده است.


 • مجمع عمومی عادی نصر تهران تصویب کرد: افزایش 20 درصدی حق عضویت شرکت‎ها

  1397/09/14

  مجمع عمومی عادی سازمان نظام صنفی رایانه‎ای تهران، عصر روز یکشنبه 11 آذرماه در محل سالن شهید قندی وزارت ارتباطات با حضور حدود 150 نفر از اعضای نصر تهران برگزار شد که با رای اکثریت حاضرین در جلسه، افزایش 20 درصدی حق عضویت شرکت‎ها و کاهش 76 درصدی حق عضویت فروشگاه‎ها تصویب شد. در عین حال اعضا برای ششمین سال پیاپی روزنامه فناوران اطلاعات را به عنوان روزنامه کثیرالانتشار سازمان انتخاب کردند.


 • فراخوان ثبت نام متقاضیان خدمت امریه در وزارت ارتباطات

  1397/09/14

    معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن نوید به فارغ التحصیلان توانمند کشور، از آغاز فراخوان ثبت نام متقاضیان خدمت امریه در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از هفته آینده خبر داد. به گزارش روابط عمومی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، فرهاد معارفی معاون توسعه مدیریت، هماهنگی و امور پشتیبانی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به آمادگی این معاونت برای آغاز مراحل فراخوان، ثبت نام و ارزیابی و جذب این نیروها، فارغ التحصیلان جوان کشور را سرمایه های انسانی نسل فردا برشمرده و از مهیا کردن شرایط در جهت بهره گیری از توانایی های بالقوه نسل جدید در ایجاد تحول و تعالی در این وزارت خبر داد.


 • نظرخواهی بانک مرکزی برای تدوین ضوابط پرداخت های خرد

  1397/09/14

  بانک مرکزی در راستای تنظیم مقررات ضوابط پرداخت های خرد، پیش نویس مستند «پرداخت بان» را منتشر کرد. بر همین اساس از فعالان این حوزه دعوت کرد تا پس از مطالعه و بررسی سند مذکور نظرات ارزشمند خود را حداکثر تا تاریخ 30 آذر به آدرس پست الکترونیکی pardakhtban@cbi.ir ارسال کنند. بانک مرکزی اعلام کرد پس از دریافت نظرات و با همفکری ذینفعان نسبت به نهایی کردن ضوابط پرداخت های خرد در اسرع وقت اقدام و نتیجه اطلاع رسانی خواهد شد.


 • دریافت نقدی عوارض خروج در شعبه های بانکی غیرمرزی متوقف شد

  1397/09/14

  شعبه های غیرمرزی بانک ملی ایران از امروز (چهاردهم آذرماه) عوارض خروج را به طور نقدی دریافت نمی کنند.   بانک ملی ایران اعلام کرد که سامانه پرداخت الکترونیکی عوارض خروج از کشور با همکاری نیروی انتظامی و سازمان امورمالیاتی کشور عملیاتی شده و قرار است در مرحله نخست، همه شعبه های غیرمرزی از دریافت وجوه یاد شده از طریق فیش نقدی خودداری کنند.


 • کنترل بهینه آب با دوش هوشمند

  1397/09/14

  دوش هوشمند Livin Shower تنها با فشار یک دکمه آب را گرم کرده و به محض دور شدن کاربر از زیر دوش به طور اتوماتیک آب را قطع می‌کند. بسیاری از افراد در هنگام دوش گرفتن، آب بسیاری را هدر داده و از ترس گرم و سرد شدن ناگهانی آب در هنگام قطع موقت، از ابتدا تا انتهای ورود به حمام آب را باز می‌کنند. اغلب این افراد از مصرف ناصحیح آب در حمام، آگاه بوده و در بیشتر مواقع نیز تصمیم به مصرف صحیح و بهینه آب در حمام می‌گیرند.


 • کالاهای آی تی از اول انقلاب تحریم بوده است

  1397/09/14

  رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور با بیان این که کالاهای فناوری اطلاعات از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون تحریم بوده و همیشه هم راه حلی پیدا شده است گفت: اکنون شرایط مقداری سخت تر شده و محدودیت اتفاق افتاده، محدودیت های عمومی برای انتقال پول است اما باید توجه داشته باشیم که در داخل برای خود دردسر درست نکنیم.


 • آمادگی ایران برای میزبانی از نهاد منطقه ای حمایت از استارتاپ ها

  1397/09/14

  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در نشست چهارجانبه آذربایجان با بیان اهمیت حمایت دولت ها از استارتاپ ها برای دسترسی به بازارهای بین المللی پیشنهادکرد یک مرکز منطقه ای برای حمایت از فعالیت های استارتاپی با مشارکت چهار کشور منطقه ای ایجاد شود و ایران نیز آمادگی دارد میزبان این مرکز در تهران باشد.   وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، در حاشیه برگزاری نمایشگاه باکوتل ۲۰۱۸، نشست چهار جانبه ای با حضور وزیر ارتباطات ایران و وزرای ارتباطات کشور های آذربایجان، روسیه و ترکیه برگزار شد که در این جلسه آذری جهرمی در سخنان کوتاهی با بیان تغییر ماهیت اقتصاد جهانی و افزایش نقش استارتاپ ها و کسب و کارهای نوین در اقتصاد دیجیتال ، تاکید کرد: دولت ها باید با درک این تحول ، اقدامات موثری را در جهت حمایت از استارتاپ ها برای یافتن بازار های بین المللی انجام دهند.


 • زمان‌بندی ثبت‌ نام کارت‌ سوخت المثنی لغو شد

  1397/09/14

  شرکت پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران در اطلاعیه شماره ۵ زمان بندی ثبت نام کارت سوخت المثنی بر اساس شماره تلفن همراه را لغو کرد.   به گزارش وزارت نفت، در این اطلاعیه آمده است، از امروز ۱۴ آذر ماه تا ۲۴ آذرماه ثبت نام درخواست کارت سوخت المثنی برای مالکان خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت، بدون در نظر گرفتن زمان بندی قبلی که بر اساس آخرین رقم سمت راست شماره تلفن همراه اعلام شده بود، صورت می‌گیرد.


Last Next 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10  ... Previous First 
ماه: سال: